Новорічні подарунки 2021-2022 оптом від Світ Трейдер, подарунки на 8 березня та Великдень
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
 
 
 
 
 
 
 
 
найкращі новорічні подарунки
з доставкою по всій Україні точно в строк!
 
50%
15%
 
 
25%
10%
 
 
 
 
 
Наші подарунки
 
  •  
доставка по всій Україні
 
 
Переваги світ трейдер
Висока якість та безпечність продукції
В наші подарунки входять тільки найсвіжіші цукерки. Ми працюємо тільки під замовлення – тим самим, зберігається максимальна свіжість подарунків. До складу подарунків входять тільки смачні цукерки кращих українських виробників (Рошен, АВК, Конті, Лукас). Вся продукція сертифікована .
Інноваційність
Більшість наших подарунків в картонній упаковці оснащені доповненої 3D реальністю. Ми не стоїмо на місці і завжди перебуваємо в тренді на ринку цукерок і солодощів і щорічно дивуємо своїми новинками і розробками в сфері солодких подарунків
Ми відкриті для кожного в нашому шоу румі
Ми знаємо і розуміємо як складно вибрати подарунок. Приходьте до нас в Шоу рум — це відмінна можливість познайомитися з нами і спробувати подарунки на смак, а наші менеджери допоможуть вибрати з декількох сотень кращий подарунок для Вас!
Наші подарунки найсмачніші, а цукерки в них найулюбленіші
Компанія «Світ ТрейдеР» почала досліджувати ринок цукерок і солодощів ще в далекому 2001 році. За цей час ми провели соціальні дегустації і опитали 20 000 чоловік і точно знаємо які цукерки найсмачніші, улюблені і бажані в подарунок і саме ці цукерки завжди входять в склад!
Найбільший асортимент подарунків на ринку України
Більше 300 видів подарунків. Близько 60 видів подарунків в картонній упаковці. Подарунки в тубусах, м'які іграшки, іграшки з цукерками, подарунки в святкових пакетах, подарунки в жерстяній упаковці, подарунки в мішечках, VIP подарунки, подарунковий шоколад і багато іншого.
Креативний підхід та гнучкість
Можливість розробки макета і друку упаковки в фірмовому стилі вашої компанії або нанесення логотипу на упаковку, вкласти календарик в подарунок, а також зробити подарунок в корпоративному стилі з використанням різних способів брендування. Можливість індивідуального підбору і зміни складу подарунка – клієнт може сам вибрати якими цукерками буде наповнений його подарунок.

 

Доступна ціна та справедливе співвідношення ціна/якість
Ціни на наші подарунки доступніше ніж у основних кондитерських фабрик за рахунок розумної комерційної політики і прямих поставок виробник-покупець. Наші подарунки це справедливе співвідношення ціна / якість.
Гарантія своєчасності виконання замовлення
Більше 10 тисяч виконаних замовлень і 5 мільйонів доставлених нами подарунків за 20 років роботи дали нам чудовий досвід і гарантують успішне вирішення тих завдань, за які не ризикують братися інші! Нам довіряють замовлення найбільші компанії України.
Високий сервіс обслуговування і професіоналізм
Сервісна доставка – підйом і занос подарунків нашими експедиторами прямо в потрібне приміщення. Ми доставляємо подарунки навіть у найвіддаленіші куточки по всій Україні.
 
 
 
 
Нашу якість перевірили і залишились задоволеними
вже більше 100000 клієнтів!