Про компанію. Набори цукерок оптом від «Світ Трейдер»
  • Звоните прямо сейчас!

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Про компанію

        Місія нашої компанії - "Бути щасливим і дарувати людям щастя!"

Висока якість і безпека продукції

В наші подарунки входять тільки найсвіжіші цукерки. Ми працюємо тільки під замовлення - тим самим, зберігається максимальна свіжість подарунків. До складу подарунків входять тільки найсмачніші цукерки кращих українських виробників (Рошен, АВК, Конті, Лукас). Вся продукція сертифікована

Інноваційність

Більшість наших подарунків в картонній упаковці оснащені доповненої 3D реальністю. Ми не стоїмо на місці і завжди перебуваємо в тренді на ринку цукерок і солодощів і щорічно дивуємо своїми новинками і розробками в сфері солодких подарунків

Ми відкриті для кожного в нашому шоу румі

Ми знаємо і розуміємо як складно вибрати подарунок. Приходьте до нас в Шоу рум - це відмінна можливість познайомитися з нами і спробувати подарунки на смак а наші менеджери допоможуть вибрати з декількох сотень кращий подарунок для Вас!

Наші подарунки найсмачніші а цукерки в них найулюбленіші

Компанія «Світ Трейдер» почала досліджувати ринок цукерок і солодощів ще в далекому 2001 році. За цей час ми провели соціальні дегустації і опитали 20 000 чоловік і точно знаємо які цукерки найсмачніші, улюблені і бажані в подарунок і саме ці цукерки завжди входять в склади!

Наші постійні клієнти - результат успішної роботи

Число наших постійних клієнтів на даний момент більше 5000 організацій по всій Україні (профспілки, підприємства, заводи, благодійні фонди, школи і дитячі садки). З 100% вперше звернулися до нас клієнтів 90% стають нашими постійними клієнтами і рекомендують нас своїм партнерам і знайомим.

У їх числі: Укрзалізниця, аеропорт Бориспіль, Фармацевтична фірма "Дарниця", МАУ, Генеральна прокуратура, Національний банк, Верховна Рада, Київстар, ДТЕК, Профспілка Нафтової промисловості та багато інших.

Найбільший асортимент подарунків на ринку України

Більше 300 видів подарунків. Близько 60 видів подарунків в картонній упаковці. Подарунки в тубусах, м'які іграшки, іграшки з цукерками, подарунки в святкових пакетах, подарунки в жерстяній упаковці, подарунки в мішечках, VIP подарунки, подарунковий шоколад і багато іншого

Креативний підхід і гнучкість

Можливість розробки макета і друку упаковки в фірмовому стилі вашої компанії або нанесення логотипу на упаковку, вкласти календарик в подарунок, а також зробити подарунок в корпоративному стилі з використанням різних способів брендування.

Можливість індивідуального підбору і зміни складу подарунка - клієнт може сам вибрати якими цукерками буде наповнений його подарунок.

Доступна ціна та справедливе співвідношення ціна якість

Ціни на наші подарунки доступніше ніж у основних кондитерських фабрик за рахунок розумної комерційної політики і прямих поставок виробник-покупець. Наші подарунки це справедливе співвідношення ціна / якість.

Наш високий сервіс обслуговування і професіоналізм перевищать всі Ваші очікування

Сервісна доставка - підйом і занос подарунків нашими експедиторами прямо в потрібне приміщення. Ми доставляємо подарунки навіть у найвіддаленіші куточки по всій Україні.

 

Гарантія своєчасності виконання замовлення

Більше 10 тисяч виконаних замовлень і 5 мільйонів доставлених нами подарунків за 20 років роботи дали нам чудовий досвід і гарантують успішне вирішення тих завдань, за які не ризикують братися інші! Нам довіряють замовлення найбільші компанії України

 

Наша цель:

- Помощь в выборе Новогодних кондитерских подарков для детей и взрослых с учетом индивидуальных пожеланий;

- Быстрое обслуживание клиентов

- Предоставление качественных сервисных услуг (доставка подарков, нанесение логотипа, корпоративное обслуживание), которые отвечают высоким профессиональным и этическим нормам бизнеса.

За время нашей работы с 2000 года, по продаже праздничных кондитерских подарков мы приобрели великолепный опыт, что позволяет нам качественно предоставлять услуги, отличающиеся высоким сервисом.

Наши сладкие Новогодние подарки удовлетворяют запросы самых взыскательных ценителей сладостей, радуют малышей и доставляют удовольствие взрослым.

Мы поможем Вам в выборе лучших Новогодних подарков!
ОТЗЫВЫ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ КАТАЛОГ
-->