Про компанію. Набори цукерок оптом від «Світ Трейдер»
РУС|УКР
Про компанію
 
 
Місія нашої компанії
"Бути щасливими та дарувати людям щастя!"
Ми найкращі! Переконайтеся особисто!
 
Наша компанія називається «Світ ТрейдеР» і прямо говорить про нашу спеціалізації, що в перекладі означає Солодкий Продавець
Ми успішно працюємо з 2000 року на українському ринку Новорічних кондитерських подарунків, і кожен рік приносимо свято в тисячі будинків.
Число наших постійних оптових клієнтів на даний момент більше 1000 організацій (профспілки, підприємства, заводи…)
 
 
 
Висока якість та безпечність продукції
В наші подарунки входять тільки найсвіжіші цукерки. Ми працюємо тільки під замовлення & ndash; тим самим, зберігається максимальна свіжість подарунків. До складу подарунків входять тільки смачні цукерки кращих українських виробників (Рошен, АВК, Конті, Лукас). Вся продукція сертифікована.
Інноваційність
Більшість наших подарунків в картонній упаковці оснащені доповненої 3D реальністю. Ми не стоїмо на місці і завжди перебуваємо в тренді на ринку цукерок і солодощів і щорічно дивуємо своїми новинками і розробками в сфері солодких подарунків
Ми відкриті для кожного в нашому шоу румі
Ми знаємо і розуміємо як складно вибрати подарунок. Приходьте до нас в Шоу рум & mdash; це відмінна можливість познайомитися з нами і спробувати подарунки на смак а наші менеджери допоможуть вибрати з декількох сотень кращий подарунок для Вас!
Наші подарунки найсмачніші а цукерки в них найулюбленіші
Компанія «Світ ТрейдеР» почала досліджувати ринок цукерок і солодощів ще в далекому 2001 році. За цей час ми провели соціальні дегустації і опитали 20 000 чоловік і точно знаємо які цукерки найсмачніші, улюблені і бажані в подарунок і саме ці цукерки завжди входять в склади!
Найбільший асортимент подарунків на ринку України
Більше 300 видів подарунків. Близько 60 видів подарунків в картонній упаковці. Подарунки в тубусах, м'які іграшки, іграшки з цукерками, подарунки в святкових пакетах, подарунки в жерстяній упаковці, подарунки в мішечках, VIP подарунки, подарунковий шоколад і багато іншого.
Креативний підхід та гнучкість
Можливість розробки макета і друку упаковки в фірмовому стилі вашої компанії або нанесення логотипу на упаковку, вкласти календарик в подарунок, а також зробити подарунок в корпоративному стилі з використанням різних способів брендування. Можливість індивідуального підбору і зміни складу подарунка & ndash; клієнт може сам вибрати якими цукерками буде наповнений його подарунок.
Доступна ціна та справедливе співвідношення ціна/якість
Ціни на наші подарунки доступніше ніж у основних кондитерських фабрик за рахунок розумної комерційної політики і прямих поставок виробник-покупець. Наші подарунки це справедливе співвідношення ціна/якість .
Гарантія своєчасності виконання замовлення
Більше 10 тисяч виконаних замовлень і 5 мільйонів доставлених нами подарунків за 20 років роботи дали нам чудовий досвід і гарантують успішне вирішення тих завдань, за які не ризикують братися інші! Нам довіряють замовлення найбільші компанії України.
Високий сервіс обслуговування і професіоналізм
Сервісна доставка & ndash; підйом і занос подарунків нашими експедиторами прямо в потрібне приміщення. Ми доставляємо подарунки навіть у найвіддаленіші куточки по всій
Україні.
наша ціль

Допомога у виборі Новорічних кондитерських подарунків для дітей та дорослих з урахуванням індивідуальних побажань;

Швидке обслуговування клієнтів;

Надання якісних сервісних послуг
(доставка подарунків, нанесення логотипу, корпоративне обслуговування), які відповідають етичним нормам бізнесу ;

За час нашої роботи з 2000 року, з продажу святкових кондитерських подарунків ми набули чудового досвіду, що дозволяє нам якісно надавати послуги, що відрізняються високим сервісом.

Наші солодкі Новорічні подарунки задовольняють запити найвимогливіших шанувальників солодощів, радують малюків і приносять задоволення дорослим.