Цікава інформація про солодощі - "Світ Трейдер"
РУС|УКР
Цікава інформація

Найцікавіші історії, пов'язані з цукерками

Слово "цукерка" перекладається з латині "приготоване зілля". Найперші з'явилися в Єгипті. Оскільки цукор в той час ще не був відомий, замість нього вживали фініки і мед. На Сході цукерки робили з мигдалю і фіги, а в древньому Римі варили горіхи і макові зерна з медом і засипали кунжутом. У нас теж було щось на зразок цукерок: в Стародавній Русі їх робили з кленового сиропу, патоки та меду.

Самі несправедливо звинувачені цукерки

Це шоколадні. У Європі, в 16 столітті, під час повального захоплення шоколадом, йому приписувалися магічні і лікувальні властивості. Природно, очікування не виправдалися і тоді його стали вважати джерелом буквально всіх бід. Одна молода особа писала подрузі:
"Раджу тобі більше не є шоколаду. Моя знайома їла його під час вагітності і народила на світ абсолютно чорну дитину ".

Найромантичніші цукерки

Це цукерки з полуничною начинкою, так вважають німецькі психологи. До речі, рішучі люди воліють вишневу начинку, сором'язливі - горіхову, а творчі - кокосову.

Самі спокусливі цукерки

На початку XIX століття навіть найбагатші і знатні пані, будучи на званих прийомах, непомітно ховали в редікюлі цукерки. Пояснювалося така непристойна поведінка просто: в Росії не було кондитерських фабрик, і кожен кондитер для кожного званого обіду готував цукерки за власним рецептом, який зберігався в найсуворішій таємниці.

Найзнаменитіші цукерки

Це праліне. Вони були винайдені в 1663 році. Кухар приготував їх спеціально для французького посла в Німеччині, і праліне досі утримують рекорд продажів в Німеччині і Швейцарії.

Найбільша коробка цукерок

Компанія "Майстер Фуд" виготовила її для всесвітнього кулінарного шоу. У короб шириною 1,5 і довжиною 2,5 метра увійшло 800 кг шоколадних цукерок!

Найбільша цукерка

Це ведмедик на прізвисько "Хагі-Бой" висотою в 1,68 метра і вагою 633 кілограми. Його зробили кондитери фірми "Gummi Bear Factоry". Для виливки ведмедя знадобилася спеціальна форма вагою 4 тонни. Залита в форму фруктова маса сохла близько двох тижнів, після чого її вийняли і відполірували до блиску.

Сама космічна цукерка

У 1995 році російські космонавти на станції "Мир" попросили надіслати їм з Землі цукерки. У ЦУП було вирішено, що найбезпечнішими в невагомості будуть цукерки "Чупа-чупс". Космонавтів з чупа-чупс зняли на відео, і рекламний ролик приніс компанії Chupa Chups славу єдиною в світі цукерки, популярною не тільки на Землі, але і в космосі.

Сама радянська цукерка

Знаменитий набір цукерок "Пташине молоко". Спочатку це був торт, і готували його на підприємстві "РОТ ФРОНТ". Секретом виготовлення був агар-агар - холодець, який добувають з морських водоростей. Він, до речі, застосовується також для обробки тканин.

Самі незвичайні в світі цукерки

Що ж стосується самих незвичайних в світі цукерок, то це - фінські цукерки. Фіни роблять їх кислими (без солодкого присмаку), солоними (до пива) і навіть зі смаком, схожим на нафту!

Найдорожчі в світі цукерки

Вони з золота, але їстівні. Незвичайний товар маркетологи Швейцарської компанії DeLafee запропонували своїм споживачам. Фірма випустила найдорожчий цукерки в світі. Їх праліне загорнуте в їстівну обгортку, до складу якої входить золото.
Природно, що подібний винахід коштує недешево. Наприклад, набір Intimacy, що включає всього дві цукерки, коштує 37 доларів, а коробочка Celebration з вісьмома шоколадними шедеврами обійдеться покупцеві майже в 100 доларів США.