Як корпоративному сектору готуватися до Нового Року?
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниЯк корпоративному сектору готуватися до Нового Року?

Як корпоративному сектору готуватися до Нового Року?

Як корпоративному сектору готуватися до Нового Року?

Корпоративи - невід'ємна частина більшості компаній, організацій і установ. І це не дивно. Від того наскільки активно співробітники відвідують корпоративні свята, залежить сприятлива атмосфера в колективі. В цілому, якщо корпоратив відмовляється відвідувати одна або два людини - це нічого страшного. Але якщо мова йде про багатьох співробітників, то варто подумати над тим, що ж все-таки не так у вашому колективі.
Один з головних корпоративів звичайно ж організовують до Нового Року. До нього краще підготуватися заздалегідь. Деякі компанії починають планування свята вже у вересні.

З чого почати?
Найголовніше питання, яким задаються керівники тієї чи іншої організації - це гроші. Як правило, фінанси на такі заходи закладені в бюджеті заздалегідь. І все ж, протягом року можуть трапитися всякі форс мажорні обставини. Тому, найголовніше чітко розуміти, на що реально можна розраховувати, а що відкласти до кращих часів. Після того, як ви визначилися з бюджетом, можна сміливо приступати до самого планування корпоративних веселощів. Зауважте, йдеться не тільки про саме святкуванні, але і про те, щоб створити передсвятковий настрій своїх колег і співробітників.

Передсвяткова метушня
Не забудьте про таку важливу річ, як прикраса самого приміщення, де ви проводите більшу частину свого часу. Якщо фінанси дозволяють вам запросити для цього дизайнера, то це чудово, але а якщо ні? Для цього можна задіяти всіх співробітників. Нехай кожен, наприклад, принесе якусь іграшку або цікаву новорічну річ з дому. А якщо ще іграшки будуть зроблені руками їх дітей, повірте, це не залишить байдужим навіть самого запеклого скептика. Нехай в ці дні у вас в офісі пахне мандаринами, ялиною і гарячим шоколадом.

Добру людина у людини вчиться
Крім того, ваш колектив може привітати з Новорічними святами вихованців дитячого будинку. Для цього потрібно заздалегідь вибрати дитячий будинок і попросити малюків написати листа Діду Морозу. А напередодні свят приїхати всім офісом і влаштувати справжнє свято дітлахам: з подарунками іграшками та солодощами.

Щоб запам'яталося
Напевно, всім давно відомий головний жарт про корпоративах - якщо ти не пам'ятаєш як пройшов корпоратив, значить він пройшов добре! Мабуть, сценарій такого "свята" знають все. Однак, якщо без жартів, то кожному організатору таких заходів хотілося б і через роки почути приємні спогади про добре проведений час.
Як же це зробити? Знову таки, якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість грошей, то можете запросити організатора і вже з ним узгоджувати всі деталі корпоративу. Краще скористатися послугами перевірених фахівців в цій сфері, щоб просто не витратити даремно гроші, а до того ж зіпсувати свято собі і всім іншим. Але якщо ж такої можливості немає, то варто серйозно подумати над тим, кому довірити настільки серйозне доручення.

Одна голова добре а дві краще
Пам'ятайте, не варто довіряти підготовку корпоративного свята новачкові вашого колективу, адже він напевно ще мало знайомий з перевагами ваших співробітників. Не поспішайте перекладати всі обов'язки з підготовки свята на найвеселішого і добродушного хлопця в своєму офісі в надії на те, що свято буде веселим і цікавим. Все може вийти з під його контролю в самий невідповідний момент. Найкраще, щоб це був не один, а відразу кілька людей. Відповідальність, старанність, ерудиція, креативність, комунікабельність і творчий підхід - ось якими якостями, перш за все, повинні володіти організатори таких заходів. І тоді навіть самий звичайний похід в ресторан або виїзд за місто може перетворитися в справжню Новорічну казку.

Не бійтеся експериментувати!
Поцікавтеся у своїх колег, ким вони завжди хотіли бути на Новорічних ранках? Запропонуйте їм приміряти на себе ці ролі і організуйте костюмований корпоратив. Або влаштуйте бал-маскарад, так ваша Новорічна вечірка знайде дух таємничості і авантюризму. Спробуйте обіграти на сучасний лад сценарій якогось вітчизняного новорічного фільму чи казки. Можна орендувати приватний заміський будинок і влаштувати там новорічний корпоратив в стилі американського Нового Року. Ця ідея може сподобатися тим, у кого колектив не великий. Вийде по-домашньому тепло і затишно.

На маленьких подарунках тримається дружба, на великих - любов
Велика помилка вважати, що якщо ви влаштовуєте для своїх працівників корпоратив, то можна обійтися і без подарунків. Адже подарунок, нехай навіть самий звичайний, може сказати набагато більше, ніж щоденне спілкування з людиною. Якщо ви роздумуєте подарувати своїм співробітникам сувеніри або солодкі подарунки, то потрудіться вибрати оригінальну упаковку. Так ваш презент буде прийнятий із захопленням і цікавістю. Звичайна книга або щоденник, підписані чорнилом і загорнуті в шматок мішковини тканини теж не залишать байдужими ваших колег.
Вдале корпоративне свято може назавжди згуртувати і правильно мотивувати ваших співробітників. Невдале ж навпаки - істотно демотивувати весь колектив. Найголовніше - вкладати в усе, що ви робите частинку своєї душі. І тоді ваші старання принесуть тільки позитивний результат.

Корпоративні подарунки з лого компанії