Корисні поради від «Світ Трейдер» при виборі подарунків до новорічних свят

Новогодние подарки оптом

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Як вибрати солодкий подарунок для вашої дитини?

Сьогодні на полицях магазинів можна зустріти величезну кількість різних солодких наборів - цукерок, які призначені в якості подарунка дітям. І виникає питання: як же вибрати найкращий і в той же час корисний подарунок? Адже за звичай у малюків від неякісних цукерок і шоколаду може виникнути алергія. Тому при виборі солодких новорічних подарунків варто відноситися з повною відповідальністю.


Как выбрать сладкий подарок для ребенка?


Наша компанія "Світ Трейдер" підготувала кілька рекомендації щодо вибору солодкого новорічного подарунка для ваших діток.
Головне правило при виборі набору. Подарунок не повинен містити більше двох - трьох цукерок одного виду, адже це не дуже цікаво для дитини.

1. Найкорисніші солодощі на основі желе та мармеладу. У їх складі є пектин, який позитивно впливає на травлення. Такі продукти цілком можна давати дитині з дворічного віку. Однак не варто купувати вироби в глазурі, адже покриття можуть звести до нуля всю користь.

2. Солодощами з користю є зефір і пастила. Перший продукт робиться з цукру, пюре фруктів, білка яєць, желатину, пектину або агару. У складі пастили теж присутні згадані інгредієнти. Головний плюс в таких солодощах відсутні штучні барвники та харчові добавки. Вони також підходять для малюків з двох років.

3. Шоколад підходить лише для більш старших дітей, особливо темний. Адже в ньому маса какао-порошку, який може викликати алергію. Не варто купувати цукерки, в яких присутній пальмове масло. Такий продукт шкідливий для малюків.

4. Безпечними добавками до шоколаду вважаються горіхи і родзинки (хоча перші можуть викликати алергію, тому не підходять для «масових» презентів). Наповнювачі з фруктів або йогурту є надміру «хімічними» для дитини.

5. Відмінним варіантом буде вівсяне печиво, в якому відсутні консерванти. Якщо в наборі є сухофрукти, то вони неодмінно вплинуть для організму тільки з користь.

6. Карамелькам та льодяникам тут не місце, так як діти будуть гризти їх і псувати емаль зубів.

Вищенаведені рекомендації допоможуть вам правильно вибрати солодкі подарунки для малюків до Нового Року!


 

-->