Найкращі подарунки для дитячих свят в садках і школах: готові ідеї

Подарунки до 8 березня

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Найкращі подарунки для дитячих свят в садках і школах: готові ідеї

Найкращі подарунки для дитячих свят в садках і школах: готові ідеї

Ми підготували невелику шпаргалку для тих, хто планує підготовку до свят. Тут ви знайдете безліч корисних порад і ідеї подарунків для дітей різного віку. Такі подарунки будуть актуальні на новорічні ранки, випускний в дитячому садку, початковій школі, а також на інші урочистості та заходи, орієнтовані на дітей.

Обираємо подарунки для дітей на свято в дитячому садку і школі

Солодкі подарунки. Безпрограшний варіант, особливо коли часу на фантазію і пошук незвичайних подарунків немає, а потрібні вони ще «на вчора». У цьому випадку досить звернутися в компанію, яка займається корпоративними подарунками і може запропонувати солодкі набори для дітей. У нас є кілька цікавих варіантів в наявності і під замовлення: солодощі, цукерки від відомих виробників, завжди смачні і свіжі, в різних варіантах упаковок, в незвичайній упаковці, наприклад, у вигляді м'якої іграшки. Тільки уявіть щасливе і здивоване обличчя дитини, коли вона дізнається, що м'який ведмедик ще і з смачним сюрпризом всередині!

Творчі подарунки, а саме, різні набори для творчості, хобі. Щоб дитина могла щось змайструвати або створити своїми руками, наприклад, ліплення, вироби з паперу, будь-які пристосування для малювання і багато іншого. Можна купити готові набори або зібрати їх самостійно.

Розвиваючі ігри. Чим молодша дитина, тим простішою повинна бути іграшка і більшими її деталі. Дітям дошкільного віку прийнято дарувати кубики, конструктори, пазли, алфавіти, будь-які інші дерев'яні іграшки, спрямовані на розвиток дитини. Якщо дитина достатньо доросла для того, щоб грати з кубиками, варто звернути увагу на різні головоломки, книги, набори для дослідів або миловаріння.

Інноваційні іграшки. Проектор нічного неба, незвичайні світильники, навчальні ноутбуки, планшети для малювання в темряві - список можна продовжувати практично нескінченно. Звичайно, такі подарунки складно назвати дешевими, тому вибір буде залежати від планованого бюджету.

Універсальні подарунки. Як правило, це подарунки, пов'язані з символом нового року (якщо ви плануєте купувати подарунки на Новий рік), м'які іграшки, різні тематичні сувеніри в залежності від приводу і свята, незвичайні канцелярські товари з зображенням улюблених персонажів з фільмів, мультфільмів або казок, мильні бульбашки, калейдоскоп і багато іншого. Найголовніше, щоб подарунки сподобалися дітям на все 100%, тому ідеально узгодити покупки з батьками або ж вибрати те, що точно сподобається всім.

Що точно не варто дарувати дітям?

Серед найбільш небажаних подарунків значиться одяг, а також гігієнічні засоби, косметика, якщо мова йде про дівчаток, і інші речі, які можна назвати особистими. Діти не оцінять практичності таких подарунків, для них свято - це незабутні враження, радість і веселощі, тому подарунок обов'язково повинен дарувати позитивні емоції.

Звичайно, можна обійтися традиційними наборами гігієнічних засобів для хлопчиків і дівчаток - шампунь, піна для ванни, блиск для губ і т.д. Також не варто купувати подушки і подібного роду речі. Вони дуже швидко збирають пил, вимагають дуже багато догляду, наприклад, регулярного прання і при першій же можливості відправляються в сміття, як «пилозбірники». На перший погляд це саме те, що сподобається дитині, так і за вартістю може бути бюджетно. Але не варто поспішати. Якщо часу мало, краще виберіть набір смачних солодощів в оригінальній упаковці. Такий солодкий подарунок малюки обов'язково цінують.

Також рекомендуємо: цукерки в мішечку

-->