Новорічні м'які іграшки

Сладкие подарки 8 марта

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Новорічні м'які іграшки

Новорічні м'які іграшки

М'яка іграшка - пухнасте миле чудо, творіння рук людини. Вона стане улюбленим виробом в іграшковому куточку Вашого сина або дочки. В руках малюка під час його гри немов оживають зайчики, котики, ведмедики, собачки й інші тваринки. Як відомо, багато дітей засинають, обнявши свою улюблену іграшку, адже з нею дитина відчуває тепло, турботу і затишок.
Іграшка може стати Вашим оберегом чи талісманом, що приносить Вам удачу, нагадати про дорогому Вам людину або значущу подію у Вашому житті. М'яка іграшка під подушкою на День Святого Миколая чи під ялинкою на Новий рік порадує Ваших дітей, а подарована колегам або клієнтам - стане для них приємним сюрпризом і налаштує їх на подальшу плідну співпрацю.
Компанія «Світ Трейдер» пропонує широкий асортимент м'яких іграшок до різних свят і пам'ятних дат. Іграшки можуть бути різних розмірів і кольорів, зроблені у вигляді брелоків або магнітиків. Замовити м'які іграшки оптом в нашій компанії дуже просто: потрібно тільки зателефонувати нашому менеджеру та вибрати іграшку. Оплативши попередньо замовлення, Ви можете бути впевнені, що іграшки Вам доставлять вчасно!
Ми прагнемо, щоб наші іграшки приносили радість, затишок і благополуччя в кожен дім.

-->