Досить давно м'які іграшки з цукерками стали практичним атрибутом в підготовці презентів улюбленим дітям

Новогодние подарки оптом

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Новий 2019 рік за східним календарем - рік жовтого земляного Свині!

Новий 2019 рік за східним календарем - рік жовтого земляного Свині!

Що може бути краще, ніж святковий передноворічний настрій?

Здається, що в цей момент все навколо стає неймовірно казковим і прекрасним. Особливо, якщо його доповнити великою кількістю приголомшливих подарунків, якими є м'які іграшки, наповнені солодощами.

Що ж це за сюрпризи?

Досить давно м'які іграшки з цукерками стали практичним атрибутом в підготовці презентів улюбленим дітям.

Сам сюрприз полягає в особливій упаковці різноманітних кондитерських виробів. Це можуть бути:

Тобто, іграшки з цукерками - своєрідний подвійний сюрприз для дітей, які дуже чекають початку зимових свят. Такий гостинець стане відмінною можливість порадувати дитини/

Що ми пропонуємо?

З огляду на те, що на порозі стоїть новий 2019 рік, який є роком жовтої земляної свині, ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних іграшок у вигляді свинок, наповнених солодощами. Солодкі набори цукерок, оформлені у вигляді м'яких іграшок, додадуть особливого передноворічного настрою не тільки дітям, а й дорослим.
Провідні виробники кондитерської продукції в Україні, продукція яких використовується для наповнення іграшок, є гарантією якісного і свіжого продукту всередині м'якого подарунка. У наборах присутні такі кондитерські вироби:

  • Шоколадні цукерки з наповнювачами;
  • Шоколадно-вафельні вироби;
  • іриски;
  • Желейні фігурні вироби;
  • Халва і ін.

Дитина, що отримав такий своєрідний солодкий сувенір, обов'язково залишиться задоволеним. Середня вага виробу становить від 500 до 1500 грам.

Цукерки від виробника Рошен, АВК, Конти та Лукас

Переваги оригінального солодкого подарунка

Майбутній 2019 рік - це справжнє свято для малюків. З огляду на, що дітвора шалено любить сучасні мультики зі свинками, варіант оригінального підходу до підготовки святкування нового року стане найкращим способом здивувати маленьких непосид.

Хорошим перевагою в проведенні масових дитячих заходів стане можливість замовити солодкі набори оптом. Звернувшись до нас завчасно, ви можете бути впевнені в своєчасності виконання замовлення, і тим самим порадувати своїх малюків напередодні нового 2019 року - року жовтого земляного свині.

-->