Обираємо новорічні подарунки для дітей співробітників - Світ Трейдер

Подарунки до 8 березня

  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Обираємо новорічні подарунки для дітей співробітників

Обираємо новорічні подарунки для дітей співробітників

Літо залишилося позаду. Попереду - головне свято року, Новий Рік. Запах апельсинів, ошатна ялинка і корпоративні подарунки, які ми рекомендуємо замовляти заздалегідь. Перші свідомі компанії вже пишуть нам, щоб вибрати і домовитися про доставку. Радимо і вам вчинити так само, з кількох причин:

  • Ви не потрапите в самий розпал передноворічної метушні.
  • Заощадите час і гроші.

І наші корисні поради про те, як правильно вибрати новорічні подарунки для дітей співробітників будуть дуже доречними. Що необхідно враховувати:

Наповнення. Одні виробники пропонують в якості наповнення карамельки, але далеко не всі діти люблять такі цукерки. Набагато цікавіше, якщо в подарунках буде побільше шоколаду, крем-брюле і праліне, а ось від фруктів краще відмовитися.

Вік дитини. Погодьтеся, сприйняття у трирічного малюка і дитини 10-12 років сильно відрізняються. І цей нюанс варто враховувати при виборі подарунків, наприклад, можна вибрати м'яку іграшку з солодощами всередині або солодкий подарунок в металевому тубусі, в залежності від віку дітей.

Стать дитини. Подарунки для дівчаток і для хлопчиків можуть істотно відрізнятися, головним чином, упаковкою. Якщо хочете вгадати з солодким презентом на всі 100%, варто придивитися до нейтральних варіантів, наприклад, замовити новорічні подарунки в картонній упаковці із зображенням Діда Мороза або подарунки в мішечках.

Упаковка. Найголовніша вимога - відсутність пошкоджень. Упаковка повинна бути цілісною, і мова не тільки про загальну коробку або пакет, а й про індивідуальні фантики на цукерках і шоколаді. В упаковці також не повинно бути солодощів взагалі без індивідуальної упаковки. Варто також візуально оглянути подарунок, так як недобросовісні компанії можуть запакувати товар, термін придатності якого давно закінчився. Ми, наприклад, налаштували процес таким чином, щоб клієнт сам міг вибрати наповнення і обгортку, а упаковкою подарунків ми займаємося безпосередньо перед відправкою, щоб солодощі не розтанули і не втратили товарний вигляд.

Маркування. Коли мова йде про продукти харчування, до них застосовують найжорсткіші стандарти виробництва і зберігання. Всю інформацію вказують на маркуванні - досить її прочитати, щоб дізнатися про терміни і умови зберігання, склад, адресу виробництва. Від продуктів без маркування варто взагалі відмовитися.

Алкоголь. Виробники пропонують не тільки цукерки з кремом, але і з алкоголем, наприклад, популярна «П'яна вишня». Незважаючи на алкоголь в складі, який в таких кількостях вважається нешкідливим, все ж не варто додавати такі цукерки в подарунки для дітей. Як мінімум, це може викликати обурення батьків.

Також не забувайте, що не варто запасатися подарунками сильно заздалегідь. Як мінімум, можна отримати неякісний і прострочений товар, а як максимум, негатив з боку колективу. Досить підійти до вирішення питання про корпоративні подарунки з усією увагою, або ж довірити це питання нам.

 

Також чудовий варіант подарунка - іграшка з цукерками

-->