Провідні виробники українських кондитерських виробів - "Світ Трейдер"
РУС|УКР
Виробники

Кондитерська КОРПОРАЦІЯROSHEN


Кондитерська КОРПОРАЦІЯ «ROSHEN» - один з найбільших українських виробників кондитерських виробів. Заснована компанія в 1996 році. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Назва компанії утворене з прізвища її засновника - Петра Порошенка. Roshen виробляє більше 200 видів цукерок, шоколаду, карамелі, печива, вафель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва в 2009 році до 350 тисяч тонн на рік.

Корпорація працює з 60 дистриб'юторами в Україні та 120 - в країнах СНД. Продукція ROSHEN успішно продається в Росії, Казахстані, Узбекистані, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, США, Канаді, Німеччині та Ізраїлі. З асортименту продукції найбільшу популярність має торт «Київський» виробництва кондитерської фабрики ім. К. Маркса.

Безпосередньо в корпорації ROSHEN працює 240 чоловік, хоча сумарна кількість працівників всіх фабрик безсумнівно більше. Так, кількість працівників на Київській кондитерській фабриці становить 3500 осіб, Вінницькій - 2270, Маріупольській - 1160, Кременчуцької - 985, Липецької - 1200. На молочному комбінаті "Бершадьмолоко" - 415. У логістичному центрі ROSHEN - 375.

Девіз компанії: «Солодкий знак якості».


Компанія АВК


Компанія «АВК» - один з найбільших українських виробників кондитерських виробів. Головний офіс компанії знаходиться в Донецьку. «АВК» виробляє більше 300 видів цукерок, шоколаду, печива, вафель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва до 200 тисяч тонн на рік. До складу компанії входять 4 кондитерських фабрик, розташованих в Донецьку, Дніпропетровську, Луганську та Мукачевому.

Девіз компанії «Якiсть гарантовано»!Виробничо-торгова компанія «Лукас» була заснована як сімейний бізнес в м.Кременчук (Україна) в 1995 році. На момент створення основний вид діяльності - продаж кондитерських виробів.

Відкривши в 1999 році власне виробництво, Компанія пройшла шлях від невеликого цеху з випуску пісочного печива, продуктивністю 100 кг за зміну, до великого виробничого підприємства, виробничою потужністю 2,5 тисячі тонн продукції на місяць.

Особливою віхою в історії Компанії стало відкриття другого виробничого майданчика та впровадження на ньому нового напрямку діяльності - виробництва виробів з листкового тіста.

Сьогодні компанія «Лукас» - сучасне підприємство, що динамічно розвивається, провідний виробник листкових виробів, яке входить в число кращих кондитерських підприємств України. Асортимент продукції нараховує більше 100 найменувань, серед них - вироби з листкового, пісочного тіста, цукерки та торти.


Кондитерська фабрика КОНТІ


Компанія "Конті" заснована в 1997 році. Частка групи "КОНТІ" (до січня 2006-го називалася "Київ-КОНТІ") в загальному обсязі виробництва кондитерських виробів в Україні становить 14%. Основні виробничі активи компанії в Україні - три кондитерські фабрики в Донецьку, Костянтинівці і Горлівці. У 2004 році до складу компанії увійшла Курська кондитерська фабрика (Росія).

Щомісяця на фабриках групи проводиться 16 тис.т продукції (близько 11 тис. - в Україні, 5 тис. - в Росії). В асортименті виробів компанії - шоколадні цукерки, печиво, десерти, шоколадно-вафельні торти, батончики, вафлі, карамель, драже, мармелад, крекер, пралінові цукерки (серед найбільш відомих ТМ - "Беліссімо", "Бонжур", "Супер-Контік" та ін.). Число співробітників групи - понад 9 тис. Осіб. З 2002 по 2005 рр. за показниками приросту валового доходу і прибутку ЗАТ "ПО" КОНТІ "двічі присвоювалося звання" Найдинамічніша компанія галузі "за оцінкою рейтингу" ТОП-100. Кращі компанії України ".