СЛАДКИЕ ПОДАРКИ ОПТОМ
от производителя

ДЗВОНІТЬ ЗАРАЗ!
  • (044) 599-13-00
  • (096) 846-44-00
  • (099) 651-44-00
  • (063) 605-44-00

Виробники

Кондитерська КОРПОРАЦІЯROSHEN


www.roshen.com

Кондитерська КОРПОРАЦІЯ «ROSHEN» - один з найбільших українських виробників кондитерських виробів.
Заснована компанія в 1996 році. Головний офіс компанії знаходиться в Києві.
Назва компанії утворене з прізвища її засновника - Петра Порошенка.
Roshen виробляє більше 200 видів цукерок, шоколаду, карамелі, печива, вафель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва в 2009 році до 350 тисяч тонн на рік.
Корпорація працює з 60 дистриб'юторами в Україні та 120 - в країнах СНД. Продукція ROSHEN успішно продається в Росії, Казахстані, Узбекистані, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, США, Канаді, Німеччині та Ізраїлі.
З асортименту продукції найбільшу популярність має торт «Київський» виробництва кондитерської фабрики ім. К. Маркса.
Безпосередньо в корпорації ROSHEN працює 240 чоловік, хоча сумарна кількість працівників всіх фабрик безсумнівно більше. Так, кількість працівників на Київській кондитерській фабриці становить 3500 осіб, Вінницькій - 2270, Маріупольській - 1160, Кременчуцької - 985, Липецької - 1200. На молочному комбінаті "Бершадьмолоко" - 415. У логістичному центрі ROSHEN - 375.
Девіз компанії: «Солодкий знак якості».

Компанія АВК


www.avk.ua

Компанія «АВК» - один з найбільших українських виробників кондитерських виробів. Головний офіс компанії знаходиться в Донецьку.
«АВК» виробляє більше 300 видів цукерок, шоколаду, печива, вафель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва до 200 тисяч тонн на рік.
До складу компанії входять 4 кондитерських фабрик, розташованих в Донецьку, Дніпропетровську, Луганську та Мукачевому.
Девіз компанії «Якiсть гарантовано»

Кондитерська фабрика Житомирські Ласощі

www.sladosti.com.ua


Кондитерська фабрика «Житомирські Ласощі», нещодавно змінила свою назву на «ЖЛ», була заснована в 1944 році.
У ті важкі військові роки за зміну вироблялося до 130 кг пряників, печива і галет, які в основному йшли на фронт.
За час свого існування «ЖЛ» виросло у велике підприємство, з широким асортиментом продукції, що випускається. Під час Радянського Союзу фахівці, що працюють на фабриці, ділилися досвідом і знаннями на більшості кондитерських фабрик республіки.
Завдяки модернізації 2006-2009 років, виробничі потужності компанії зросли в кілька разів і складають 70 000 тонн на рік. Кондитерські знання і досвід, набуті за роки роботи, доповнилися сучасними можливостями і технологіями. Значно змінився асортимент. Зараз кондитери фабрики пропонують споживачеві сучасні цікаві солодощі, які не мають найчастіше аналогів на всій території СНД. Але як би не змінювалися умови і методи роботи, принцип виробництва якісної та смачної продукції завжди буде непорушний.
Кондитерська фабрика «ЖЛ» входить до п'ятірки лідерів кондитерського ринку України.
На сьогоднішній день на фабриці функціонують 8 цехів, які виробляють всі групи кондитерських виробів, крім плиткового шоколаду, карамелі, халви, зефіру, мармеладу і драже. Асортимент продукції нараховує більше 220 найменувань, частина яких поставляється на експорт.

Кондитерська фабрика КОНТІ

www.konti.com


Компанія заснована в 1997 році. Частка групи "КОНТІ" (до січня 2006-го називалася "Київ-КОНТІ") в загальному обсязі виробництва кондитерських виробів в Україні становить 14%. Основні виробничі активи компанії в Україні - три кондитерські фабрики в Донецьку, Костянтинівці і Горлівці.
У 2004 році до складу компанії увійшла Курська кондитерська фабрика (Росія).
Щомісяця на фабриках групи проводиться 16 тис.т продукції (близько 11 тис. - в Україні, 5 тис. - в Росії). В асортименті виробів компанії - шоколадні цукерки, печиво, десерти, шоколадно-вафельні торти, батончики, вафлі, карамель, драже, мармелад, крекер, пралінові цукерки (серед найбільш відомих ТМ - "Беліссімо", "Бонжур", "Супер-Контік" та ін.).
Число співробітників групи - понад 9 тис. Осіб.
З 2002 по 2005 рр. за показниками приросту валового доходу і прибутку ЗАТ "ПО" КОНТІ "двічі присвоювалося звання" Найдинамічніша компанія галузі "за оцінкою рейтингу" ТОП-100. Кращі компанії України ".