Бюджетування витрат на Новий Рік 2022 в корпоративному секторі
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниБюджетування витрат на Новий Рік 2022 в корпоративному секторі

Бюджетування витрат на Новий Рік 2022 в корпоративному секторі

Бюджетування витрат на Новий Рік 2022 в корпоративному секторі

Що таке Новий Рік в корпоративному секторі?

Для більшості - це веселощі в дорогих закладах і шикарні подарунки. Але є в корпоративному секторі люди, для яких Новий Рік - це, перш за все, трудомісткий процес складання бюджету на то саме веселощі і ті ж подарунки. Займаються цим, як правило, співробітники відділу персоналу та / або маркетингу. спільно з бухгалтером або фінансистом.

Для надійності фахівці рекомендують складати три варіанти бюджету: мінімальний, оптимальний і максимальний. Але про все по порядку. Отже, перш за все, який би варіант бюджету ви не складали, важливо правильно визначитися з бажаннями і статтями витрат на них.

Наприклад, ваш мінімальний бюджет передбачає незначні витрати на розваги і мінімум витрат на подарунки. Окей, але вам все одно потрібно підрахувати кількість співробітників, які будуть на святі і кількість подарунків для них або їхніх дітей. Цим завданням, до речі, займається відділ персоналу.

Далі потрібно вирішити, де буде проходити ваш розважальний міні-вечір і в скільки це вам обійдеться. Також не забудьте продумати варіанти подарунків для дітей і дізнатися їх вартість.

Оптимальний бюджет дозволить вам організувати корпоративний захід на досить хорошому рівні і дасть можливість не скупитися на хороші подарунки не тільки співробітникам та їхнім дітям, а й свої партнерам. А значить тут треба більш точно розрахувати фінансові витрати і всі заплановані витрати.

Максимальний бюджет це можливість для широкого поля діяльності. Святкування з таким бюджетом, запам'ятатися всім надовго. Витрата коштів буде максимально великий, тому варто детально опрацювати кожен пункт даного бюджету. Це суттєво полегшить його захист перед керівництвом і дасть можливість аргументувати кожну статтю витрат.

Припустимо, що у вашій компанії працюють близько 100 чоловік. Вам необхідно, виходячи з ваших коштів (нехай це буде умовна сума в 100000) запланувати для них корпоратив і закупити подарунки.

Перш за все, ви повинні пам'ятати, що майже 80% з закладеного бюджету йде на організацію корпоративних заходів, які має бути продумані до дрібниць, 15% на подарунки працівникам і їхнім дітям, іноді і партнерам. Далекоглядні співробітники, складові бюджет, закладають 2-3% із загальних коштів на непередбачені витрати.

Закладаючи в бюджет кошти на подарунки, слід правильно підрахувати кількість дітей співробітників. Як правило, це не складе особливих труднощів, адже у кожного співробітника в особовій справі є дані про склад його сім'ї.

Отже, ми візьмемо за основу оптимальний бюджет. Припустимо у нас компанія з 100 співробітників. Нам потрібно закупити подарунки для їх 150 дітей, організувати корпоратив і врахувати непередбачені витрати. Нагадаємо, що на все про все у нас 10000 грн.

Ось, що ми в результаті отримаємо:

  • Організація корпоративу (оренда ресторан, обслуговуючий персонал,) - 80 тис. Грн
  • Закупівля подарунків дітям (солодкі подарункові набори) - 15 тис. Грн.
  • Непередбачені витрати (транспорт, готель, і т.д) - 5 тис. Грн.

Наш бюджет готовий. Залишилося захистити його перед керівництвом. Найголовніше - складання бюджету якомога раніше. Це дасть вам можливість заздалегідь усе передбачити, у вас буде час, щоб не поспішаючи вибрати кращих постачальників і організаторів.

І крім того, якщо ви заздалегідь зможете домовитися з організаторами або замовити подарунки в інтернет-магазині, то зможете заощадити чималу суму, за рахунок сезонних знижок. За останні два роки в зв'язку з пандемією коронавируса ситуація в світі дуже змінилася. Не обійшли стороною ці зміни і корпоративний сектор.

Поняття віддаленої роботи і домашнього офісу вже досить щільно увійшло в наше життя. В таких умовах багато компаній відмовляються від традиційних корпоративних веселощів, віддаючи переваги онлайн-розваг. А більшу частину виділених коштів, перерозподіляють на придбання цінних, мотивуючих подарунків для співробітників і їхніх дітей.

У будь-якому випадку компанія СвітТрейдер бажає вам зустріти Новий 2022 Рік в улюбленій компанії друзів, колег, рідних і близьких. І нехай наші солодкі подарунки зроблять ваше життя трохи солодше.

Іграшки з цукерками