Корпоративні подарунки влітку
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниКорпоративні подарунки влітку

Корпоративні подарунки влітку

Корпоративні подарунки влітку

Ось, нарешті, і прийшло до нас довгоочікуване літо. Це пора гарячих днів, яскравих відпусток, веселих вікендів і безлічі позитивних моментів.

Але не варто забувати, що багато хто все ж в ці прекрасні години працює і проводить свій час в однотипних офісах і конторах, виробництвах і підприємствах. Погодьтеся, що це досить складно. Особливо, якщо кожна клітинка вашого організму гостро потребує щорічної моретерапіі, у великій кількості чистого повітря і в возз'єднанні з матінкою-природою.

Нелегко доведеться і тим, хто ще вчора ніжився під теплими променями сонця, а вже сьогодні змушений встати по дзвінку будильника і, допиваючи ранкову каву, поспішати на своє робоче місце.

Як же допомогти співробітникам впоратися з літньою нудьгою і надихнути їх на продуктивну діяльність?

Рецепт досить простий: варто лише зайвий раз нагадати їм про те, як багато вони значать для компанії, в якій працюють. Як важлива їх роль в результативності та розвитку вашого спільної справи.

Показати людині, що всі його зусилля варті уваги і заохочення.

А яким же способом це висловити?

Знову таки все геніально просто. Найкращим способом показати співробітникам, що ви пам'ятаєте про них і цінуєте їхній внесок в розвиток вашого спільної справи, це піднести їм нехай і не дорогі, але доречні і потрібні подарунки.

Корпоративні подарунки без особливого приводу можуть зайвий раз довести, що керівництво не згадує про своїх співробітників лише по великих святах.

Ваші колеги не просто надихнуться такими подарунками, вони можуть стимулювати колектив, підвищувати їх працездатність і командний дух.

Тоді й робота буде не в тягар, а принесе задоволення, а енергетичний ресурс ваших працівників істотно зросте.

Що краще подарувати?

Найактуальніше будуть предмети і речі для пікніків, турпоходів, дачні приналежності та інші.

  • Термосумки.
  • Гамаки.
  • Набір косметичних засобів захисту від сонця і комах.
  • Термопосуду.
  • Пледи для пікніка.
  • Набори інструментів для саду та городу.

До того ж, якщо ви замовите таку продукцію з логотипом вашої компанії, це ще й послужить вам в якості відмінної реклами.

Не менш актуальними будуть:

Ну і, звичайно ж, магнітики та інші сувеніри з країн, в яких ви відпочивали. Нехай ваші співробітники знають, що навіть коли їхнє керівництво далеко від роботи, воно все одно не забуває про своїх трудівників.

Вам нема чого чекати Нового Року, 8 Березня чи інших дат, щоб провести весело час разом зі своїми товаришами по службі. Влаштуйте спільний відпочинок на природі.

Нехай всі ваші співробітники запросять свої другі половинки і дітей. Це якнайкраще згуртує ваш колектив, а ви зможете порадувати дітлахів солодкими подарунками і заодно привітати їх із закінченням навчального року. Чим не привід для корпоративних подарунків?

Компанія СвітТрейдер пропонує вам широкий асортимент солодких подарунків в оригінальних упаковках, а також чайні і кавові набори елітних сортів.

Ви можете замовити подарунки оптом для своїх співробітників і їхніх дітей навіть з доставкою по всій Україні.

Ми також пропонуємо вам придбати солодкі подарунки з логотипи своєї компанії або організації.

Побалуйте своїх дорогих колег і співробітників просто так, без приводу, і результат ваших старань не залишиться непоміченим.

 

Всі Новини

На Головну