Корпоративні подарунки на Св. Миколая
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниКорпоративні подарунки на Св. Миколая

Корпоративні подарунки на Св. Миколая

Корпоративні подарунки на Св. Миколая

Корпоративні подарунки відіграють досить вагому роль у житті кожної компанії, що поважає себе.

Від них часто залежить не тільки результат самого свята, а й подальше ставлення до вашої співпраці.

Ще зовсім недавно багато свят у нашій країні були маловідомі і не святкували на державному рівні. Тепер святкування багатьох із них є незмінним атрибутом корпоративного життя всіх колективів.

Одним із таких є День Святого Миколая. Здебільшого цього дня заведено вітати дітей, але й дорослі від подарунків не відмовляються.

Однак більшість компаній вважають за краще вітати дітей співробітників корпоративними подарунками.

Це дуже вдалий хід для того, щоб виявити належну увагу до співробітників і в той же час дати зрозуміти їм, що ви пам'ятаєте про тих, хто їм дорогий.

Найголовніше – заздалегідь все продумати. Адже дуже важливо не лише зробити правильний вибір подарунків, а й придбати справді якісні подарунки за вигідною ціною. І чим більше у вас буде для цього часу, тим краще у вас все вийде.

Більшість компаній вважають за краще купувати співробітникам до цього свята щось суто символічне, недороге, але досить практичне. Наприклад:

  • Календарі
  • Канцелярські принади.
  • Організатори.
  • Блокноти.
  • Статуетки з символом року.
  • Набір наклейок для нотаток.
  • Візитниці.
  • Солодкі подарунки.
  • Іграшки.

Ви можете також як подарунки подарувати своїм співробітникам подарункові сертифікати на ту чи іншу продукцію, послугу.

Все буде залежати від ваших уподобань та уподобань ваших співробітників, клієнтів або партнерів.

До такого свята прийнято дарувати недорогі, але практичні подарунки. Корпоративні подарунки за правилами етикету зовсім не повинні бути занадто дорогими. Таким чином можна підштовхнути людину до небажаних роздумів "Може я тепер чимось зобов'язаний за такий дорогий подарунок?"

Щоб такого не сталося, намагайтеся подарувати подарунки, які ні до чого не зобов'язують співробітників, клієнтів або партнерів.

Дітлахам співробітників, як правило, замовляють оптом солодкі святкові набори, м'які іграшки, книги, пазли та багато іншого!

Замовляючи подарунки дітям співробітників, слід враховувати вікову категорію дітей. Для того, щоб ви не потрапили в халепу, радимо розділити всіх дітей за віковими групами.

Але якщо ви не хочете себе обтяжувати, має сенс замовити солодкі подарунки оптом від компанії Світ Трейдер. Тільки в такому випадку ви зможете бути абсолютно впевненими в якості придбаної продукції, і що підійдуть такі подарунки дітям у будь-якому віці.

Наші солодкі подарунки в оригінальних упаковках з різних матеріалів, у тому числі екологічно чистих, подарують справжнє захоплення не лише малюкам, а й їхнім батькам.

У нас великий вибір не лише солодких подарунків, а й інших святкових наборів, які ідеально підійдуть вашим співробітникам.

Якщо ви вирішите зайвий раз нагадати своїм партнерам та клієнтам про себе та свою компанію, подаруйте їм фірмові солодкі набори з логотипом вашої компанії.

Так ваш подарунок ще довгий час нагадуватиме про вас і про ті приємні моменти, які ви подарували.

Компанія Світ Трейдер завжди пропонує своїм клієнтам тільки найкраще.

Солодкі подарунки оптом ми реалізуємо вже багато років, і за цей час ми зуміли здобути бездоганну репутацію серед своїх клієнтів та на ринку України загалом.

Поспішайте оформити оптове замовлення на корпоративні подарунки до Дня Святого Миколая. А ми, у свою чергу, поспішимо переконати вас у тому, що ви зробили абсолютно правильний вибір.

 

Оптові закупівлі до новорічних свят