Новий 2022 рік з Блакитним водяним тигром
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниНовий 2022 рік з Блакитним водяним тигром

Новий 2022 рік з Блакитним водяним тигром

Новий 2022 рік з Блакитним водяним тигром

Новий 2022 рік з Блакитним водяним тигром

З настанням Нового Року ми всі сподіваємося на зміни на краще, виконання всіх наших заповітних бажань і найголовніше - бажаємо один одному здоров'я і благополуччя.

А хто господар року і що від нього чекати?

Господар Нового 2022 року водяний тигр - це незвичайна тварина. І хоч вона і хижа, але все ж, перебуваючи під впливом не тільки вогненної, але і водної стихії, володіє м'якістю живильної енергії і, найголовніше, - позитивом і надією.

Так-так, рік водяного тигра насамперед обіцяє виконання всіх бажань. Особливо тих, що ви так довго плекали.

Кар'єра

Особливо вдалим буде він в плані кар'єрного росту для тих, хто так багато працював в минулому році. Тигр обов'язково оцінить всі ваші старання і в цьому році дозволить вам трохи розслабитися і насолодитися успіхом.

Однак слід пам'ятати, що тигр, хоч і вальяжна тварина, але на робочому місці він не потерпить нероб. І обов'язково знайде спосіб покарати любителів «плювати в стелю».

Водяний тигр буде прихильний до енергійних, чесних і щирих осіб.

Успіх також гарантований тим, хто займається творчістю і політикою. Але, ні в якому разі не радимо вам кричати про свої успіхи і досягнення. Адже тигр не любить зайвих звуків і багато слів.

Особисте життя

В особистих стосунках 2022 рік обіцяє багато романтичних зустрічей і приємних авантюр.

Радимо вам обійтися спокійними і рівними відносинами з вашими партнерами, якщо вам це, звичайно, вдасться. Адже темперамент у тигра ще той. І непередбачені з'ясування відносин раз у раз будуть розбурхувати ваші будні.

Рік тигра - вдалий час для народження дітей. Так що всім, хто мріє обзавестися малюком, - зелене світло.

Всім, хто бажає спокою і стабільності, як в особистому житті, так і в кар'єрі, слід пам'ятати, що тигр - тварина неслухняна й норовлива. І хоч водна стихія і пом'якшує деякі хижі риси цієї кішки, проте бути обережним ніколи не завадить.

Не радимо вам плести інтриги і вести подвійну гру: тигр - благородна тварина, а значить, все, що не вписується в ці рамки, буде йому чуже і вороже.

І навпаки - всіх, хто щирий, доброзичливий і працьовитий, буде чекати успіх і процвітання.

 

Як краще зустріти Новий Рік?

Зустрічати новий 2022 рік краще за все в тісному колі сім'ї або близьких друзів. Спокій, любов і затишок - ось головні символи майбутнього року. Найкраще обійтися без гучних вечірок і застілля. Ну, а якщо ви все ж вирішите відзначити, так би мовити, «на широку ногу», то постарайтеся обійтися без криків, сварок і з'ясувань відносин.

Взагалі астрологи вважають, що рік тигра зустрічати найкраще, залишивши всі негативні емоції і спогади в минулому. Позбутися від усього зайвого, а особливо прибрати будь-яку новорічну атрибутику минулих років. Тигр не терпить конкурентів. А негативні емоції можуть розлютити спокійного і врівноваженого водяного тигра.

Зустрічають по одягу!

Готуючись на корпоративну вечірку або на свято в новорічну ніч, пам'ятайте, що одягати речі з котячими принтами не варто. Ця тварина дуже яро охороняє свою територію, і тому будь-яка поява побратимів або натяк на них може істотно розлютити господаря року.

Віддати перевагу краще оливковому, пісочному, золотистому, бежевому, теракотовому, зеленому та іншим відтінкам з названої вище палітри.

А ось аксесуари варто вибрати морських відтінків.

Новорічне застілля для водяного тигра!

На столах може бути велика кількість м'ясних страв, адже наш господар року хижак. Однак він дуже прихильний і до зелені, і до солодкого. Особливо якщо солодощі будуть на молочній основі.

Не забудьте прикрасити будинок, використовуючи живі пальми в горщиках, в'юнкі рослини. А ялинку обов'язково прикрасьте фігурками водяного тигра.

Талісман на удачу

Щоб привернути удачу в будинок або на роботі, радимо вам обзавестися талісманом. Це можуть бути просто брелоки або підвіски із зображенням водяного тигра. А ще краще, якщо це будуть предмети інтер'єру або декору: світильники, настільні лампи, килимки для комп'ютерної мишки із зображенням символу року.

Також можна змінити свою звичайну заставку на комп'ютері на відповідну Новому Року з зображенням тигра і водної стихії.

Як би там не було, істину покаже тільки час. Але в будь-якому випадку сильний і впевнений в собі тигр своєю легкою і граціозною ходою обов'язково принесе нам багато радості і надій на краще.