Новий Рік у корпоративному секторі - планування та бюджет - Світ Трейдер
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниНовий Рік у корпоративному секторі - планування та бюджет

Новий Рік у корпоративному секторі - планування та бюджет

Новий Рік у корпоративному секторі - планування та бюджет

Корпоративний сектор сьогодні терпить чимало змін як в організації робочого процесу, так і в плануванні корпоративних заходів. Пандемія коронавірусу внесла багато коригувань і в плануванні витрат, і в складанні самого бюджету тієї чи іншої компанії.

У головній мірі зміни стосуються переходу більшості компаній на віддалену роботу. Система онлайн-праці досить ефективна, проте має і ряд негативних наслідків.

Ми не будемо говорити про всіх, але про одну з них все ж трохи поговоримо. Йдеться про згуртування колективу і про його здоровий корпоративний дух. Навіть для початківця рекрутера або будь-якого фахівця з відділів персоналу не секрет, що саме корпоративні заходи сприяють кращому згуртуванню колективу, покращують загальну атмосферу і найголовніше, підвищують працездатність і ефективність.

Але що ж робити, якщо навіть самий довгоочікуваний новорічний корпоратив, можливо, виявиться під загрозою?

Компанія СвітТрейдер має власне бачення цієї ситуації. Перш за все ми впевнені, що будь-яка компанія повинна працювати і розвиватися, думаючи про майбутнє тільки в позитивному ключі. І в незалежності від того, як будуть розвиватися подальші події, діяти необхідно за давно відомим сценарієм, але вносячи в нього деякі корективи.

Перш за все - планування бюджету

До планування бюджету слід поставитися якомога серйозніше. Крім того, фінансисти радять в умовах нинішньої нестабільності витратити трохи зайвого часу і праці, склавши кілька варіантів бюджету. Це в подальшому допоможе вам уникнути непередбачених ситуацій як у дохідній частині бюджету, так і у видатковій.

Враховуйте перш за все всі можливі плюси і мінуси видаленої роботи: спад і зростання виробництва, попит на продукт або послуги вашої компанії.
Також складіть список всіх корпоративних заходів і можливі витрати на них.

Новорічний корпоратив. Завчасне планування - запорука правильного бюджетування

Скласти правильний бюджет на корпоративні заходи неможливо без його грамотного планування. Перш за все, ви повинні будете враховувати два можливих сценарії новорічного корпоративу: оффлайн і онлайн.

Перший сценарій передбачає не тільки витрати на персональне привітання співробітників, але і організацію проведення самого корпоративу. В даному випадку можна вибрати недорогі подарунки і велику частину запланованих коштів витратити на проведення самого свята.

Другий варіант виключає проведення витратного корпоративного заходу, що дає можливість привітати співробітників більш цінними подарунками.

Як би не склалася ситуація, будь-який стабільній компанії не слід забувати про привітання клієнтів і партнерів. Це не тільки скаже про вашу стабільності, але і не дасть засумніватися у вашій репутації і впевненості в завтрашньому дні.

І, звичайно ж, слід пам'ятати про економію коштів в умови глобальної нестабільності.

Якщо ваша компанія переживає не найкращі часи, постарайтеся більш м'яко і компетентно донести до своїх співробітників, що в кризовій ситуації набагато важливіше докласти всіх зусиль, щоб компанія стабільно розвивалася. А це в свою чергу запорука стабільності і ваших співробітників теж.
 
Найголовніше пам'ятати, що запорука будь-якого вдалого корпоративу - це, перш за все, самі його учасники. І не так важливо, де він пройде: на дорогій яхті або просто в офісі, в шикарному ресторані або в домашній обстановці в онлайн-режимі.

Найголовніше - це позитивний настрій і впевненість в тому, що саме ти є частиною великої згуртованої команди.

 

Подарунок з логотипом компанії

Корпоративні подарунки