Шоколад – солодощі з багатою історією
РУС|УКР
Новорічні
подарунки оптом
ГоловнаНовиниШоколад – солодощі з багатою історією

Шоколад – солодощі з багатою історією

Шоколад – солодощі з багатою історією

Навряд чи знайдеться така людина, яка байдужа до шоколаду. Підносити ці вишукані солодощі в подарунок завжди вважалося гарним тоном.

А ось історію виникнення цього знайомого і водночас незвичайного десерту знають, на жаль, не всі.

Прийшов до нас шоколад із далекої Південної Америки, а якщо бути точнішим, – з узбережжя Мексики, Перу та інших країн Південної та Центральної Америки.

До речі, шоколад має свою територіальну особливість. Какао-боби, з яких, власне, і виробляється ці знамениті ласощі, росте тільки на сороковому градусі північної та південної широти. Саме ці координати і називають "шоколадним поясом".

Будь-які інші географічні координати цьому примхливому дереву не підійдуть.

Як усе почалося?

Окультурювати какао боби почали в Середні віки, а ось використовувати плоди цього дерева навчилися ще за часів племен ацтеків та майя.

Саме ці народи використовували боби какао як гроші. А вже трохи пізніше з м'якоті бобів індіанці навчилися робити незвичайний гіркий напій, який називали «Чоколатль», що в перекладі з мови стародавніх племен означало «спінена вода» або «гірка вода».

Заварювали такий шоколадний напій некрутим окропом і додавали в нього не цукор, як заведено сьогодні, а прянощі і навіть перець.

Ацтеки вважали цей напій їжею Богів і приписували йому незвичайну силу. Вважалося, що сам Бог Кетцалькоатль приніс людям цей напій у подарунок.

Тернистий шлях до Європи

До Європи, або, як раніше казали, Старий Світ какао вперше привіз ще Христофор Колумб, після знаменитого відкриття Нового континенту. Однак, враховуючи той факт, що какао не сподобалося знаменитому мореплавцю, цей напій, як і сама сировина, з якої його виготовляли, не мало особливої ​​популярності. І повністю було надовго забуто.

Але через деякий час повторне знайомство з «гіркою водою» відбулося у далекому 1519 завдяки Ернану Кортесу і його конкістадорам. Саме вони спробували знаменитий гарячий солодкий шоколад в Америці та привезли чудові плоди какао до Середньовічної Європи.

Через короткий час цей напій став улюбленими ласощами представників вищого класу людей. Для простих смертних він довго залишиться недоступним.

Поступово рецепт гарячого шоколаду змінювався. Європейці перестали додавати прянощів та перець. Натомість тепер до його складу входило більше цукру, меду, ванілі та кориці.

З рідкого став твердим

Історія твердого шоколаду почалася в 1828 році. Стало можливим це завдяки голландському вченому-хіміку Конраду ван Хаутену. Отримати твердий шоколад з рідкого він зміг шляхом додавання какао-масла в какао-порошок.

Сьогодні весь світ користується класичною рецептурою шоколаду, вигаданою в Німеччині через 20 років після відкриття голландського хіміка.

А ось країна туманного Альбіону стала першою країною, де виготовили шоколад у вигляді звичної для нас плитки. Сталося це 1847 року.

А улюблений усіма дітьми молочний шоколад з'явився 1875 року. Даніель Петер із Веве почав додавати у класичну рецептуру шоколаду сухе молоко.

Щодо білого шоколаду, то варто помітити, що це шоколад без шоколаду. Точніше у його складі немає какао порошку, а лише какао-масло. Але від цього він не стає менш популярним.

Сьогодні практично кожен має можливість поласувати цим чудовим десертом, який можна назвати подарунком самої природи. Саме шоколад здатний підвищувати рівень гормону щастя в організмі людини. Саме шоколад є потужним афродизіаком, і саме шоколад вважається символом достатку та багатства у багатьох країнах світу.

Історія новорічних подарунків

Подарунки для підвищення лояльності